BVLGARI ROSE GOLDEA EAU DE PERFUME 25ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:783320502019

Çmimi:
€50,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një aromë e freskët për gratë që paraqesin esencën e trëndafilit dhe dru sandalit.

Trupi i pasur i këtij parfumi të përjetshëm u përzgjodh me kujdes me ndjenjën e romancës në mendje.

Trëndafil rrezatues, shegë dhe erë misku, jasemin dhe temjan të bardhë në mënyrë të përkryer plotësojnë njëri-tjetrin për një parfum që është me lule dhe e ngrohtë.

Notat kryesore janë trëndafili, myshku, shega dhe bergamoti; notat e mesme janë trëndafili Damask, bozhure, jasemini dhe pjeshkë; notat bazë janë Myshu, Druri sandal, Olibanum dhe Vanilje.

Krijuar në vitin 2016
25ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë