BVLGARI AQUA POUR HOMME EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:783320911521

Çmimi:
€91,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për burrin e sofistikuar dhe modern në lëvizje, Bvlgari Aqua është zgjedhja perfekte.

Bvlgari Aqua Pour Homme Eau De Toilette për Burra, është një aromë shumë mashkullore e balancuar nga një ton agrume dhe me shije frutash, Bvlgari Aqua Pour Homme nga Bvlgari është perfekt për burrin i cili ka një vlerësim për finesë, tone komplekse dhe stil bashkëkohor.

Kjo aromë e paraqitur fillimisht nga Bvlgari në vitin 2005, ka një karakter seksi dhe burrëror.

Notat kryesore janë mandarin portokalli, portokalli dhe petitgrain; notat e mesme janë alga deti, livando dhe lule pambuku; notat bazë janë Cedar i Virxhinias, Nota Woodsy, Patçouli, Clary Sage (Një aromë e butë dhe e ëmbël barishtore me nuanca livande, balsamike dhe myzeqe qelibar) dhe Qelibar.

Krijuar në vitin 2005
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë