ALLURE PERLA BRUSH SMALL ANGLED 051 | BRUSHË PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:6945648701787

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Theksoni vetullën, fshini hijet nëpër kapakun tuaj të syrit ose aplikoni ngjyrën e rrudhës.
Koka e butë dhe e pjerrët dhe me kënde të vogla. 
Brusha me kënd të vogël është e përkryer për aplikim të saktë të ngjyrave dhe krijon vija të njëtrajtshme, të holla dhe të drejta çdo herë.
Kjo brushë sintetike përmban qime të dendura, të forta dhe një majë me kënd, duke siguruar intensitet të plotë të ngjyrave për konsistencë të lëmuar dhe të barabartë.

Zhyteni brushën në produkt dhe vizatoni zonën e dëshiruar me lëvizje të lëmuara dhe të shkurtra. Përsëriteni për të trashur vijat e imëta për përcaktim të shtuar. Pastroni me pastruesin e përditshëm të furçave për të ruajtur shëndetin e furçës.
Kjo brushë me kënd mund të përdoret me produkte pluhuri, kremi ose xhel, duke përfshirë eyeliner, produkte për vetullat, dhe buzëkuq.

Kjo brushë kozmetike profesionale me kënd ofron përdorimin tuaj të përditshëm të grimit.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë