ALLURE LIDER SHAVING BRUSH | BRUSHË PËR RROJË

Uni CosmeticsKodi:KOD000000325

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E domosdoshme për rrojë të rehatshme.

Brushë për rrojë që garanton rezultate të shkëlqyera.

Brushë për rrojë, kjo brushë për rrojë jo vetëm se shkumon kremin apo sapunin për rrojë, por poashtu rritë  dhe zbutë qimet për një rrojë më të mirë.

Karateristikat: 

  • 100% qime të forta;
  • E domosdoshme për rrojë të rehatshme;
  • Ideale për krijimin dhe shpërndarjen e shkumës për rrojë;
  • Shtresohet në lëkurë në mënyrë të butë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë