ALLURE BRUSH CLEANING BOWL | TAS PËR PASTRIM TË BRUSHAVE

Uni CosmeticsKodi:IBL-C28

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tas për pastrimin e brushave.

Pastroni brushat tuaja të kozmetikës dhe të thonjeve për disa sekonda.

I lehtë për t'u përdorur. I bërë nga materiali rezistent dhe kualitativ që siguron përdorim afatgjatë. 

Tre hapa deri te pastrimi i brushave: zhytni brushat në ujë, rrotulloni brenda tasit për t’i pastruar.

Dimensionet: 5.5cm x 6.5cm x 11cm (2.16inch x 2.56inch x4.3inch)

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë