BRUNO BANANI ABSOLUTE WOMAN PARFUM 20ml & BEAUTY SHOWER GEL 50ml | SET PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614228736497

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Ky set i këndshëm dhuratash për gratë është ideal për tu bërë si dhuratë, por edhe i këndshëm për veten tuaj! Aroma e Gruas Absolute është joshëse dhe i përshtatet grave të shkujdesura, të prapa dhe të sigurta. Bruno Banani Absolute Woman është një aromë me lule me lule. Pjesa e sipërme e aromës është grejpfrut rozë. Zemra e kësaj aromë të mrekullueshme përbëhet nga nota të buta me lule të jasemines. Baza e aromës është misterioze dhe joshëse, falë patchulit të shtuar.

Kutia e dhuratave përmban:
- Bruno Banani Absolute Woman Ujë Tualeti 20ml
- Xhel Dushi Bruno Banani Absolute Woman 50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë