BOURJOIS ALWAYS FABULOUS FOUNDATION GOLDEN BEIGE 24H SPF20 410 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3614228413480

Çmimi:
€11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Qëndroni të mrekullueshëm 24 orë në ditë? Është e mundur me fondatinën Bourjois Always Fabulous!
Fondatina Always Fabulous me një fund gjysmë mat siguron një çehre rrezatuese gjatë gjithë ditës me teksturën e saj të lartë mbuluese që i reziston vështirësive të jetës. Formula e tij hidratuese me acid hialuronik dhe vitaminë E e lë lëkurën të hidratohet.
SPF 20
Pa yndyrë. I testuar dermatologjikisht.

PËRFITIMET:
Hidratim gjatë gjithë ditës.
E disponueshme në një gamë të gjerë nuancash.
Teknologjia e fiksimit Stay-in-Place e projektuar posaçërisht që i mban pigmentet të kyçura në vend.
Zbut dhe hidraton lëkurën dhe shton rehati gjatë gjithë ditës.
E disponueshme në 6 nuanca
I pasuruar me vitaminë E dhe SPF 20.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë