HUGO BOSS BOTTLED EDT 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052351001

Çmimi:
€52,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Merrni përgjegjësinë për imazhin tuaj kur mbani Boss Nr. 6, një aromë energjike për meshkujt me vetbesim.

Hartuar nga dizajnerët në Hugo Boss në vitin 1998, kjo aromë autoritative ju veçon nga pjesa tjetër e turmës dhe e bën praninë tuaj të njohur me anë të eksperimentit të përzier me shijen frutore të bergamotit dhe mollës me tagetes dhe barbarozë.

Është i përshtatshëm në mënyrë të përsosur me kostume biznesi gjatë ditës ose veshje elegante për mbrëmje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë