EVELINE BIOACTIVE VITAMIN C ILLUMINATING CREAM 50ml | KREM ME VITAMIN C PËR RIGJENERIMIN E LËKURËS

Zbritje 30%
UNI CosmeticsKodi:5901761952803

Çmimi:
€3,49 €4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Kremi ndriçues aktiv rinovues është kombinimi inovativ i përbërësve natyralë dhe teknologjikisht të avancuar, i zgjedhur posaçërisht për nevojat e lëkurës së lodhur dhe të shurdhër për të siguruar pamjen e saj të shëndetshme dhe të re.

Vitamina C bioaktive:
Një nga antioksidantët më të fortë tregon veprim rinovues dhe kundër rrudhave në shumë drejtime. Përmirëson në mënyrë spektakolare gjendjen dhe pamjen e lëkurës – e bën atë më rrezatuese, të freskët dhe të lëmuar.

Aplikojeni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë