BENETTON ESSENCE OF WOMAN 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3605470203646

Çmimi:
€20,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Essence of United Colors of Benetton Woman nga Benetton është një aromë me lule me fruta për femra. Essence of United Colors of Benetton Woman u lançua në vitin 2008. 
Notat kryesore janë Pjeshkë, Portokalli dhe Bergamot. Notat e mesme janë Freesia, Jasemini dhe Trëndafili. Notat bazë janë Paçuli, Vetiveri dhe Musku.

Benetton lançoi Benneton Essence për gratë që gëzojnë një kombinim me lule, me aromë dhe me shije frute në një parfum.

Përdorni këtë parfum me ngjyra të guximshme, që është vula kreative e Benneton, për të ndriçuar ditën tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë