BURBERRY MY BURBERRY BLUSH EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614229829037

Çmimi:
€139,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

My Burberry Blush nga Burberry është një aromë me lule për femra.
Notat kryesore janë shega dhe limoni; notat e mesme janë molla jeshile, petalet e trëndafilit dhe barbaroza; notat bazë janë Wisteria dhe Jasemini.

Ju prezantojmë My Burberry Blush, një Eau de Parfum me shije frute dhe lule me një kthesë të shkëlqyeshme.

Duke u kthyer në një kopsht në Londër duke u zgjuar në dritën e parë të ditës, Burberry My Blush kap senset se si lulet lulëzojnë me energji të gjallë.

Krijuar në vitin 2017
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë