BURBERRY MY BURBERRY BLACK PARFUM 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:5045493329042

Çmimi:
€75,34

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

My Burberry Black nga Burberry është një aromë me lule qelibar për femra.
Nota e sipërme është Jasemini.
Notat e mesme janë Pjeshkë dhe Trëndafil.
Notat bazë janë Qelibari dhe Patçouli.

Një reinterpretim emocionues me lule orientale nga perfumierët e famshëm Francis Kurkdjian dhe Christopher Bailey, My Burberry Black udhëton në mes të një stuhie, shiu të madh në kontrast me florën e ngrohtë dhe magjepsëse.

Përzierja e parfumit të luleve të jaseminit të mbuluar nga dielli dhe nektarit të pjeshkës me një prekje sensuale të trëndafilit.

Krijuar në vitin 2016
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë