BURBERRY POUR HOMME MR EDP 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5045497416243

Çmimi:
€87,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mr. Burberry Eau de Parfum nga Burberry është një aromë pikante druri për meshkuj.
Notat kryesore janë kardamom, nenexhik, grejpfrut dhe tarragon; notat e mesme janë livando, arrëmyshk dhe kedri; notat bazë janë Patçouli, Kanella, Qelibari, Benzoina, Vetiveri dhe Druri i Sandalit.

Ju prezantojmë z. Burberry. Klasik por bashkëkohorë; të sofistikuar dhe sensual.

Aromë e re për burrat që kap thelbin e Londrës dhe momentet e saj, duke përzier aromat klasike të parfumerisë britanike me përbërës të papritur.

Krijuar në vitin 2017
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë