BATISTE DRY SHAMPOO FRESH 200ml | SHAMPON I THARË

Zbritje 9%
Uni CosmeticsKodi:5010724527450

Çmimi:
€4,99 €5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ndjesia bashkëkohore, moderne dhe e freskët bëjnë këtë shampo unisex të thatë shumë të mirë për të gjithë.

Është mënyra ideale për të pastruar dhe freskuar menjëherë flokët në mes të larjeve, ndërkohë që flokët ndihen më të trashë!

Vetëm mos harroni të shpërndani mirë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë