SILCARE UV GEL PAINT 13 MAGENTA 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:5902560503944

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një koleksion xhel unik për thonjtë,

Base One Paint Gel Line përbëhet nga 20 ngjyra të ngopura me një pigment të thellë dhe intensiv. Këto produkte kanë veti të forta mbuluese dhe qëndrueshmëri të trashë, që i bëjnë ato të shkëlqyera për shumë teknika të thonjve të dekoruar.

Ato mundësojnë kryerjen e modeleve të sakta, modeleve unike, duke i lënë thonjtë tuaj gjithmonë të duken bukur.

Baza One Paint Gel Line karakterizohet me rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve mekanike.

Këto xhel nuk tkurren. Për shkak të pigmentimit intensiv, ato garantojnë mbulesë ideale.

Xhel bojë lë shtresë ngjitëse shpërndarëse. Xhelat janë ideal për stilizimin e thonjve të bërë me petë transferimi, e cila aplikohet në një dizajn tashmë të kuruar.

TIPARET:

pigmentim i shkëlqyeshëm
duke e mbuluar në mënyrë ideale
ka shtresë ngjitëse
qëndrueshmëri
Mënyra e përdorimit:

Në një pllakë gozhdë të përgatitur më parë, aplikoni një sasi të vogël të xhelit, dhe duke përdorur një furçë të hollë të artit të thonjve bëni një model.

Kujdeseni për 2 minuta në një llambë UV 36 Watt. Në rast të modeleve shumë komplekse, rekomandohet të kurohen fragmente të dizajnit të thonjve.

Me këtë xhel mund të krijoni forma të përpunuara, për këtë qëllim aplikoni disa shtresa të hollë të xhelit, dhe shëroni secilën shtresë veç e veç.

Xhel kërkon pastrim me pastruesin (Cleaner).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë