SILCARE UV GEL COLOR GALAXY 03 PHOENIX 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:GX-3.158.RF

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Galaxy - yjet tona në thonjtë e juaj!

Thonjtë Galaxy janë një nga trendet më të popullarizuara në stilet e thonjve. Tipi i dekorimit Galaxy mund të bëhet në metodën Ombre - në kombinim me ngjyra të tjera. Ne plotësojmë nevojat e kërkesave të stilistëve dhe ofrojmë 2 gelle fantastike të Galaxy për dekorim.

Kombinimi i tyre me ngjyrën e duhur do ju dhurojë dekorime fenomenale.

 • Përgatitni thonjt për një manikyr në mënyrë të zakonshme
 • Aplikoni një shtresë të gellit ndërtues. Pastaj aplikoni një gell me ngjyrë që juve ju pëlqen
 • Aplikoni gellin e zgjedhur Galaxy
 • Pasi që keni formuar dhe limuar gellin, aplikoni disa yje, pika, varësisht nga preferenca juaj
 • Aplikoni një gell shkëlqyes

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë