SILCARE UV GEL COLOR GALAXY 01 LYRE 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:GX-01.341.PL

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Galaxy - yjet tona në thonjtë e juaj!

Thonjtë Galaxy janë një nga trendet më të popullarizuara në stilet e thonjve. Tipi i dekorimit Galaxy mund të bëhet në metodën Ombre - në kombinim me ngjyra të tjera. Ne plotësojmë nevojat e kërkesave të stilistëve dhe ofrojmë 2 gelle fantastike të Galaxy për dekorim. Kombinimi i tyre me ngjyrën e duhur do ju dhurojë dekorime fenomenale.

  1. Përgatitni thonjt për një manikyr në mënyrë të zakonshme
  1. Aplikoni një shtresë të gellit ndërtues. Pastaj aplikoni një gell me ngjyrë që juve ju pëlqen
  1. Aplikoni gellin e zgjedhur Galaxy
  1. Pasi që keni formuar dhe limuar gellin, aplikoni disa yje, pika, varësisht nga preferenca juaj
 1. Aplikoni një gell shkëlqyes

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë