LCN BASE GEL XTRA 10ML | GELL PËR THONJ TË YNDYRSHËM

Uni CosmeticsKodi:4047816403768

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për thonj natyral të hidratuar dhe të yndyrshëm, të cilët kanë tendencë të bien nga gishti. E përshtatshme edhe si rezultat i ndryshimit të produkteve që përmbajnë acid apo tretës dhe të ndryshimit të sistemeve të lëngshme të pudrës.

EFEKTI: Ngjitje jashtëzakonisht të fuqishme.

KARAKTERISTIKAT: përbërje të acidit

LCN Base Gel Xtra është ngjitës promovues që përmbanë acid dhe që trajtohet lehtë me aciditet të lartë prej 10% tek LCN. Base Gel Xtra rekomandohet për transferimin e produkteve acidike (psh primerëve).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë