BASE GEL ONE PIXEL POP ART BLUE 04 5G | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:PX-4.283.RJ

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mijëra grimca të vogla, ngjyrë intenzive - Base One Pixel do ju befasojë me vetitë e tija të mrekullueshme dhe unike.

Base One Pixel janë përplot shkëlqim, arsye përse ju nuk duhet të dyshoni në asnjë hije. Ato mund të kombinohen me gella të tjerë pa asnjë problem ku dendësia me trashësi të mesme ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme.

Masa është e qëndrueshme dhe elastike, si dhe karakterizohet si një masë e mirë ngjitëse në thua natyral dhe tipsa.

Karakteristikat: 

  • 1 fazor
  • Densitet i mesëm
  • Vetë nivelizues
  • Mbulim të mirë
  • Mund të përdoret me gelle të tjera
 • Pa acid

Mënyra e përdorimit: aplikoni gellin në thoin natyral ose tipsa, thajeni në një llambë 36w UV për 2min.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë