AXE DEODORANT APOLLO 48h FRESH 150ml | DEODORANT PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:8690637981531

Çmimi:
€3,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Apollo nga AXE është një aromë për meshkuj. Apollo u lançua në vitin 2013.
Notat e sipërme janë ftua, sherebelë e pastër dhe portokalli mandarin; notat e mesme janë livando, gjethe vjollce, iris dhe barbarozë; notat bazë janë qelibar, dru sandali, myshk, druri lesh kashmiri dhe vetiver.
 • Aromë me qëndrueshmëri të gjatë
 • Deodorant me mbrojtje efektive
 • Nuhasni dhe ndjeni më të mirën e tyre për t'iu ndihmuar që të keni një ditë të rehatshme

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë