ARMANI CODE PROFUMO EDP 60ml + 15ml & SHOWER GEL 75ml | SET PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614273227841

Çmimi:
€85,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Armani Code Profumo resonates with real and present masculinity. The nuanced abundance of enchanting scent creates an irresistible appeal. The fusion with the skin is palpable! The set contains: Armani Code Profumo EDP 60ml, Armani Code Profumo EDP 15ml, shower gel 75ml.

 • Top notes: green mandarin essence, crispy green apple, cardamom essence.
 • Middle notes: lavender, nut essence, orange blossom
 • Base notes: tonka, tobacco, woody-amber chord

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë