GIORGIO ARMANI CODE FEMME EDP 50ml & SHOWER GEL 75ml & BODY LOTION 75ml | SET PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614273225274

Çmimi:
€93,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Armani perfumes have become synonymous with the refined and subtle taste that characterizes this great creator. Seduction. Disclosure without disclosure, this is how Armani's principle could be defined. The fragrant composition begins with jasmine and orange, and continues with notes of neroli and honey. In Jasmin perfumeries you can find a wide selection of Armani perfumes created exactly according to this concept. The set contains: Armani Code Femme EDP 50ml + shower gel 75ml + lotion 75ml.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë