AMALFI KERATINE HAIR CONDITIONER SPA 1000ml | KONDICIONER PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8414227050168

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Amalfi Hair Conditioner me KERATIN përmban një kompleks inovativ që njeh zonat më të dëmtuara në sipërfaqen e flokëve dhe i forcon ato. Falë kësaj, flokët tuaj mbrohen dhe restaurohen çdo ditë e më shumë. Ky produkt ofron një efekt kondicioner, i bën flokët të butë, të lëmuar dhe fleksibël, e bën më të lehtë krehjen dhe stilimin. Përveç kësaj, keratina në përbërjen e saj rikthen intensivisht strukturën e flokëve, u jep elasticitet fijeve, forcon dhe redukton brishtësinë.
Mënyra e përdorimit: Aplikoni balsam në flokë të pastër dhe të lagur, duke filluar nga majat e flokëve, lëreni të qëndrojë për 1-2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Sasia: 1000ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë