AMALFI KERATINE HAIR CONDITIONER MOJITO 1000ml | KONDICIONER PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8414227050182

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kondicioneri i flokëve Amalfi MOJITO do t'ju lejojë të reduktoni brishtësinë dhe ndarjen. Formula speciale e këtij produkti bazohet në një kompleks keratine, falë të cilit flokët bëhen të lëmuar, elastik, të mëndafshtë dhe jashtëzakonisht të bukur. Keratina ndihmon në rikthimin dhe forcimin e strukturës së flokëve në të gjithë gjatësinë e tij, duke njohur zonat më të dëmtuara në sipërfaqen e flokëve, parandalon thyerjen, dehidrimin, errësimin dhe dëmtimin. Përbërësit aktivë ngopin thellë qelizat me lagështi, i ushqejnë ato, duke i bërë flokët të shkëlqejnë, të mëndafshtë dhe të trashë.
Falë rikthimin të shtresës së keratinës, flokët bëhen të rregulluar, të fortë dhe jashtëzakonisht të bukur. Produkti ka një konsistencë kremoze optimale, përhapet lehtësisht nëpër flokë, "përthithet" në mënyrë perfekte prej tij dhe shpëlahet në pak çaste. Një balsam kondicioner me cilësi të lartë do të kujdeset në mënyrë efektive për gjendjen e flokëve tuaj, do t'i kthejë ato në shëndet dhe bukuri!
Mënyra e përdorimit: Aplikoni balsam kondicioner në flokë të pastër dhe të lagur, duke filluar nga majat e flokëve, lëreni të qëndrojë për 1-2 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Sasia: 1000 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë