ALLURE YG EYEBROW MODELS 1x24pcs | | FORMA PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:KOD0000033637

Çmimi:
€1,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Forma për vetulla.

Veçoritë: 

  • Me shirit plastik, e lehtë dhe e përshtatshme për t'i ngjyrosur vetullat tuaja.
  • 12 stile të ndryshme të shablloneve të vetullave.
  • E qëndrueshme dhe praktike për përdorim. Mund ta përdorni disa herë.
  • E përshtatshme në mënyrë të përsosur për fillestarët si dhe për personat me përvojë.

  • Mund të përdoret për grim ndenje, grim ditor dhe për grim më të rëndë, si për shembull për martesë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë