ALLURE WHITE MANICURE BRUSH 1pcs | BRUSHË PËR THONJ

UNI CosmeticsKodi:KOD0005913355

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Trupi i brushës së thonjve është i lehtë dhe i rehatshëm, i lehtë për t'u mbajtur, qimet e majës së stilolapsit janë të mbledhura mirë dhe të lehta për t'u aplikuar. Pas përdorimit të brushës, pastroni me pastrues furçash ose ujë të holluar me sapun sipas nevojës, shpëlajeni mirë me ujë të ftohtë dhe lëreni të thahet në mënyrë natyrale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë