ALLURE VGR TRIMER SET V-001 3IN1 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6971781330010

Çmimi:
€27,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makina elektrike për prerjen e flokëve VGR Trimmer Set 3në1 posedon një motor të fuqishëm me një zhurmë të ulët, brisqe me precizitet të lartë si dhe krehër udhëzues të cilët ju ofrojnë një prerje të lehtë dhe të rehatshme të flokëve me një prekje të butonit.

Karakteristikat: 

 • Trimer të madhësisë së plotë
 • Trimer për precizitet më të lartë
 • Trimer detajues
 • Makinë me/pa kabëll
 • 7 krehëra udhëzues
 • Pjesë mbrojtëse të briskut
 • Brushë për pastrim të brisqeve
 • Shishe me vaj
 • Fuqia 100-240V - 50/60HZ
 • Koha e punës 2 orë
  • Koha e rimbushjes 2 orë

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë