ALLURE VGR HAIR CLIPPER V-114 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:6971781331147

Çmimi:
€33,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

DIZAJN KOKE ME ZERO DISTANCË

Përdorimi i makinës për prerje të flokëve nuk e dëmton lëkurën e kokës, nuk i elektrizon flokët dhe nuk i then ato. Është e lehtë për tu pastruar, është e mprehtë dhe nuk ndryshket.

MOTOR TË FUQISHËM ME FUQI NGRITËSE

Fuqi të lartë, stabile dhe me zhurmë të vogël. Ka jetëgjatësi të gjatë, me shtypje të lehtë gjatë përdorimit dhe gjatë prerjes. Nuk bllokohet.

PAJISJE USB TË LLOJIT C

Mbushja me energji dhe futja në lidhje me energji elektrike mund të përdoret për prerje të flokëve derisa është e ndezur. Me shpejtësi mbushjeje prej 3 orësh, me periudhë përdorimi prej 4 orësh dhe me bateri që funksionon për një kohë të gjatë. Poashtu përmban pajisje mbrojtëse kundër mbushjes së tepërt apo kur nuk është duke u furnizuar me energji elektrike.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë