ALLURE UV NAIL LAMP QUICK DRYER DOUBLE-HAND 54W | UV LLAMBË E BARDHË

Uni CosmeticsKodi:FD-26

Çmimi:
€62,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E përsosur për tharjen e gellit, top coat & llakut të thonjve.

54W UV llambë për tharjen e thonjëve për përdorim në sallone dhe në shtëpi.

Me 6 poçe 9 Watt.

Për të kursyer më shumë kohë, ky produkt është mjaft i madh që të përdoret për të 2 duart dhe këmbët në të njëjtën kohë.

Karakteristikat: 

  • Dritë UV & Ventilator
  • Fuqia 54w
  • Kohëmatës i përfshirë me kontrollë digjitale
  • Dizajn i bukur
  • E përsosur për tharjen e gellit, top coat & llakut të thonjve

  • Për manikyr & pedikyr
  • Tensioni 110-220V

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë