ALLURE UV & LED LAMP WITH SENSOR WHITE SUN X 54W | UV & LED LLAMBË

Uni CosmeticsKodi:10213

Çmimi:
€44,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

UV & LED llampë me senzorë automatik i cili përkujdeset që manikyri juaj të përfundohet në mënyrë të përsosur.

Udhëzimet e produktit:

1. Dizajni i skemës: Opsionet fleksibile të tharjes me 4 kontrolle të paracaktuara: 10s, 30s, 60s dhe 99s modalitet i ulët i ngrohjes, Shijoni manikyrin profesional të thonjve në shtëpi.

2.I mbartshëm: Dizajni i vogël është kompakt, ergonomik dhe i lehtë. Është llamba perfekte për shkollë, zyrë, përdorim në shtëpi dhe sallon bukurie.

3.36 rruaza: Rruaza e patentuara UV / LED 54W ofrojnë vetitë unike: ndërtime të shpejta, shumë efikase në energji dhe qëndrueshmëri.

Karakteristikat: 

  • Burim i dritës së dyfisht: 365nm + 405nm, thanë të gjitha llojet e gellave

  • Tharje të shpejtë si në thonjët e dorës poashtu edhe të këmbës

  • 54W fuqi të lartë, tharje të shpejtë

  • Thanë të gjitha llojet e gellave: LED gella, UV gella, Ndërtues etj

  • Trajtim pa dhimbje

  • Senzora infra të kuqe

  • LCD ekran

  • Cilësimet e kohëmatësit: 10s / 30s / 60s / 99s

 • Projektuar për ekspertë profesional të thonjve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë