ALLURE UV & LED LAMP WITH SENSOR WHITE SUN 5 PLUS 48W | UV & LED LLAMBË

Uni CosmeticsKodi:10214

Çmimi:
€54,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Merrni trajtimin e një Mbretëreshë në shtëpinë tuaj përderisa vet ju e bëni mbjelljen e thonjëve.

Gjithashtu plotëson të gjitha nevojat e një salloni profesional të thonjve.

Gëzoni rehati dhe luks përderisa bëni manikyrin tuaj në komoditetin e shtëpisë tuaj ose zyrës.
Thani thonjtë tuaj të bukur me Nail Light: më i shpejt se të tjerët, ideal dhe i përshtatshëm për fillestarë dhe teknikë profesional të thonjve.

Karakteristikat: 

  • 48W UV LED llampë me 36 copë LED rruaza

  • Hapësirë e madhe për Dy Duar.

  • Thanë të gjitha llojet e gellit të thonjve.

  • Drita e bardhë e lehtë për sytë pa i dëmtuar ato.

  • Tharje 2x më e shpejtë.

 • Mbrojtje nga temperatura e tepërt

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë