ALLURE UV & LED LAMP WITH SENSOR WHITE 50W | UV & LED LLAMBË E BARDHË

Uni CosmeticsKodi:10212

Çmimi:
€39,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

UV & LED llampë me senzorë automatik i cili përkujdeset që manikyri juaj të përfundohet në mënyrë të përsosur.

  • Dizajni i avancuar i kujdesit të lëkurës: Kjo llampë LED- UV me dy ngjyra, llampë e kuqe-Pajisur me 4 LED që lëshojnë dritë të kuqe 660nm për të rritur qarkullimin e gjakut, në mënyrë që të kujdeseni dhe zbardhoni lëkurën tuaj duke e tharë gellin, dhe  24 copë LED me ngjyrë të bardhë 365nm + 395nm për të tharë gellin tuaj në thonjë.

  • Thanë të gjitha llojet e gellave UV dhe LED p.sh. Base Coat, Top coat, çdo gell me ngjyrë, gell të fortë, ndërtues, akrilik etj.

  • Senzor automatik dhe 3 cilësime të kohëmatësit: llamba është projektuar me senzorë automatik infra të kuqe. Do të ndizet automatikisht kur ti fusni duart/këmbët në llampë dhe do të fiket automatikisht kur i nxjerrni duart/këmbët nga llamba ose kur koha të përfundojë. Ka 3 cilësime të kohës, 30, 60 dhe 90. Llamba do të shërbejë me fuqi të plotë në modelin 30s dhe 60s dhe me gjysmë fuqi në 90s.

  • 2 Modalitete të punës (Auto On / Off Mode, Keep on mode); Modaliteti i sensorit IR është modaliteti i parazgjedhur, duart brenda, ndizen dritat, duart jashtë, fiken dritat. Keep në Mode - Llamba mbetet e ndezur për kohë të caktuar nga kohëmatësi.

 • Ky produkt mund të përdoret si në sallone bukurie poashtu edhe në shtëpi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë