ALLURE UV & LED LAMP WITH LIGHT & SENSOR RED 48W | UV & LED LLAMBË E KUQE

Uni CosmeticsKodi:FD-2-2

Çmimi:
€79,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Llambë për thonj.

 • Llambë për thonj, me peshë të lehtë, e mbartshme, kursen energjinë, kompakte dhe me dizajn ergonomik, e mjaftueshme për t'i trajtuar pesë gishtirinjtë e dorës apo këmbës së bashku.
 • Kompatibile me të gjithë gellët për thonj: llamba UV 48W CCFL LED than të gjitha llojet e gellëve LED apo UV me shpejt se tharëset e tjera për thonj. Është ideale edhe për përdorim në shtëpi, por edhe në sallone të bukurisë.
 • Mbulesë për mbrojtjen e syve: mbuluese që mund të tërhiqet poshtë, e cila mbron dhe kujdeset për sytë që mund të rrezikohen nga drita.
 • Senzor të mençur automatik që është brenda: tharësja për gell ndizet/fiket automatikisht nga senzori me rreze të kuqe në momentin që futen/hiqen duart. Përdoret lehtësisht.
 • 3 lloje të rregullimit të kohës: 30s, 60s, 90s; ju mund të zgjedhni kohën e duhur në bazë të nevojave tuaja.
 • Thani thonjtë tuaj shpejt dhe kurseni kohë.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë