ALLURE USB CLIP DESK LAMP LED WITH ZOOM | LED LLAMBË NDRIÇUESE ME LLUPË PËR TAVOLINË

UNI CosmeticsKodi:941

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

3 modalitete të dritës & 10 nivele ndriçimi - Dritë unazore LED me mundësi zbehjeje dhe me 3 mënyra ndriçimi: dritë e ngrohtë (3000K), dritë e ngrohtë-e bardhë (4500K) dhe dritë e bardhë (6500K). Çdo modalitet ndriçimi ka 10 mundësi zbehjeje. Komanduesi i integruar është i lehtë për t'u ndezur/fikur dhe për të kaluar në modalitetin e ndriçimit për t'iu përshtatur përdorimit tuaj.

Drita unazore e butë e kujdesshme për sytë - E krijuar me LED premium për lexim, nuk ofron dritë verbuese, mbron shikimin tuaj dhe zvogëlon lodhjen e syve nga leximi i gjatë. Kjo dritë unazore LED me kapëse siguron ndriçim të butë adekuat shtesë, mund të funksionojë perfekt si ndriçim kompjuteri për video konferencë dhe takime në zoom.

Kapëse krahu fleksibël dhe e fortë - Gryka e kapses mund të përkulet në çdo formë për të rregulluar drejtimin e ndriçimit. Kapëse e fortë metalike hapet deri në 2 inç, e lehtë për t'u kapur në tavolinë apo pranë shtratit. Mbështesat që nuk rrëshqasin mbrojnë mobiljet tuaja nga gërvishtjet. Kapësja mund të qëndrojë në tavolinë vetë nëse krahu është i përkulur në formën e duhur.

USB Powered - Funksionon me shumicën e pajisjeve me portë USB,  si power bank, karikues USB, adapter AC, PC dhe laptop me dalje 5V2A. Ju lutemi SHKYQNI USB-në kur nuk e përdorni, për të shmangur mbinxehjen dhe dëmtimin e dritës ose ndërfaqes USB.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë