ALLURE USB CLIP DESK LAMP LED WITH WITH HOLDINGS | LED LLAMBË NDRIÇUESE PËR TAVOLINË ME MBAJTËSE TELEFONI

UNI CosmeticsKodi:6904993700616

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një llambë e lezetshme me shumë qëllime nuk do të jetë kurrë e tepërt!

Me shumë qëllime
Mund të qëndrojë në tavolinë me bazën e vet kundër rrëshqitjes ashtu si llambat e zakonshme ose mund të kapet pothuajse kudo dhe në çdo kënd me kapësen e tij kundër rrëshqitjes.

Wireless dhe portative
Me një bateri të brendshme në mënyrë që të jetë e lëvizshme. Mund ta lëvizni në shtëpinë tuaj ose ta merrni me vete kur udhëtoni.

Dizajn elegant
Tub i gjatë dhe fleksibël për të rregulluar lartësinë dhe këndin e tij, LED, ultra i lëvizshëm dhe i lehtë.

Lehtë për t'u përdorur
Ndërprerësi i ndjeshëm ndaj prekjes ofron ndriqim pa nivele, rimbushet nëpërmjet USB-së në laptop, kompjuter, power bank apo me karikues.

E përshtatshme për çdo vend
Mund të përdoret në shtëpi, zyrë, konvikt ose udhëtime. Mund të përdoret për të lexuar, si llambë pranë shtratit apo thjeshtë dritë tavoline.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë