ALLURE NAIL BOWL | TAS PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:IBL-C23

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky tas është ideal për trajtimin e thonjve, thithjen e akrilikut dhe zbutjen e gellit të tipsave të thonjëve.

Shtoni ujë të nxehtë te tasi i bardhë, derisa pjesa për trajtimin e thoit apo acetonit të jetë e vendosur te pjesa e epërme e tasit (i cili është rezistent ndaj acetonit).

Ky proces i nxehjes ndihmon që acetoni ta tretë akrilikun e thonjëve më shpejt dhe, gjithashtu, lejon trajtimin spa.

Pjesa e epërme e tasit është prodhuar nga plastika e lëmuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë