ALLURE SUOSITE HAIR DRYER 2000W | THARËSE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000409

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

SUOSITE – Tharëse që fryen, për përdorim ditor.

Tharëse që fryen  (për përdorim ditor). Kjo tharëse ka motor prej 2000W dhe ka dy mekanizma të nxehtësisë dhe qarkullimit të ajrit. Thani dhe stiloni flokët tuaj brenda pak minutash me këtë tharëse të zezë. Kjo tharëse që fryen, mundëson që t;i ndërroni dy shpejtësi për rezultate të hatashme. Kjo tharëse për flokë mundëson fuqi të mrekullueshme të tharjes. Me dizajn të lehtë të përdorimit, kjo tharëse ju mundëson tharjen më të përshtatshme të flokëve që keni provuar ndonjëherë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë