ALLURE SUN UV LED NAIL LAMP 96W | LLAMBË PËR THONJË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912487

Çmimi:
€59,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Performancë e shkëlqyer: ekran dixhital LCD, matje automatike të kohës. Dizajn i bukur, i strukturuar dhe i lehtë për t'u pastruar. Kjo llambë ka të integruar ftohjen, shpërndarje më të mirë të nxehtësisë, siguron temperaturë konstante. Baza e llambës është e lëvizshme dhe mund të përdoret për manikyr dhe pedikyr në mënyrë higjienike.

Teknologji e cilësisë së lartë me burim të dyfishtë të dritës: Burimi i dyfishtë i dritës (365 + 405 nm), e cila është një teknologji e avancuar që mbulon një gamë të gjerë brezash ultravjollcë, e përshtatshme dhe garanton tharjen e të gjitha llojeve të xhelit të thonjve, i thanë ata më shpejtë dhe më mirë.

Sensor inteligjent: Kur dora hyn në llambë, drita treguese ndizet dhe llamba fillon të funksionojë. Nuk ka nevojë të përsërisni manualisht butonin, kur dora largohet nga drita e thonjve, drita fiket dhe llamba pushon së punuari, gjë që është shumë e përshtatshme.

Sun UV/LED: Llambë thonjsh 96W LED me 39 copë drita LED që thajnë më shpejt thonjtë. 4 cilësime të kohëmatësit - 10s / 30s / 60s / 120s

Llambë profesionale multifunksionale: Kjo llambë thonjsh 96W e projektuar me 39 copë drita të kombinuara me rrezet UV, funksionon mirë me të gjitha llojet e xhelit UV dhe xhelit LED. Për shembull, bazën, ndërtuesin, gellin me ngjyra, gellin e fortë, akrilin, ngjitësin për dizajne, etj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë