ALLURE STWINT BLACK MASK FOR SKIN 150ml | MASKË E ZEZË PËR LËKURË

Uni CosmeticsKodi:8680164447907

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskë e zezë për fytyrë, përdorimi i së cilës është ideal për largimin e puçrrave dhe pikave të zeza në fytyrë apo në hundë.
Pastron, në të njëjtën kohë poret.

Përdoret për: 

 1. Përdorim ditor për pastrim
 2. Kundër plakjes së lëkurës, për vija të bukura dhe fytyrë pa njolla
 3. I përshtatshëm për njerëzit që kanë problem me poret e mëdha të zeza dhe për njerëzit me lëkurë të thatë apo me shumë yndyrë

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë