ALLURE STARKISS EYESHADOW 1X3PCS | FORMA PËR HIJE TË SYVE

Uni CosmeticsKodi:6958467821352

Çmimi:
€1,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Forma për zbukurimin e syve me hije të ndryshme.

Veçoritë: 

 • Vegla ndihmëse për hijëzim të syve;
 • Sasia: 1 pako/3 stile të ndryshme;
 • Dimensionet e produktit: 6.5 x 4.2cm;
 • E lehtë për përdorim;
 • Krijon hijëzime të bukura për sy.

     Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

     • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
     • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
     • Transfer bankar
     • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
     • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
     Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
           Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
           • DHL
           • Posta e Kosovës
           • Posta Mik Mik
             WORLDWIDE SHIPPING
             Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

             Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

             Kalkulo çmimin e transportit!

             Ndoshta ju pëlqejnë

             Produktet që keni shikuar më parë