ALLURE SPARKLING GIRLS MAKE-UP 02 2in1 | KORREKTOR & HIJE PËR SY

UNI CosmeticsKodi:KOD0005913358

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Fondacioni dhe korrektori 2-IN-1 funksionon në lëkurë duke fshehur dhe minimizuar të gjitha njollat (nën rrathët e syve, çngjyrosjen, linjat e holla etj.) dhe duke lënë një vello të dytë me efekt të lëkurës në fytyrë, me një fund saten mat, ideale si bazë për të gjitha llojet e grimit. Lëkura mbetet e lëmuar dhe pa të meta gjatë gjithë ditës.

Falë shpërndarjes së barabartë të pigmenteve brenda formulës, mbulimi superior do të thotë që mund të arrihet një rezultat i jashtëzakonshëm i ndërtuar, gjithashtu falë lëshimit të shkëlqyeshëm të ngjyrës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë