ALLURE SML M3 NAIL SANDER | MAKINË PËR GËRRYERJEN E THONJVE

Uni CosmeticsKodi:6971872660194

Çmimi:
€79,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Pajisje profesionale me 35000 rrotullime.

SML është krijuar për të përmirësuar dhe përshpejtuar kujdesin estetik thonjve te duarve dhe këmbëve, duke kursyer kohë.
Është i lehtë për t'u përdorur dhe i aftë për të kryer të gjitha llojet e punëve për pedikyr, manikyr dhe zgjatim thonjve.

Një tjetër avantazh i kësaj pajisjeje është madhësia e saj kompakte. Falë dizajnit të lehtë, është e lehtë të lëvizësh nga një vend në tjetrin, gjë që padyshim ndihmon në lehtësimin e përdorimit të mjetit.

Përparësitë shtesë të mjetit janë motori i fuqishëm, dridhjet e reduktuara gjatë funksionimit dhe ndërrimi i qetë i marsheve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë