ALLURE SISA FACIAL MASSAGE ROLLER | CILINDËR PËR FYTYRË

UNI CosmeticsKodi:8682416404188

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Çfarë janë cilindrat e fytyrës?

Mjetet e tilla për fytyrë janë krijuar në mënyrë që ti përdorim për të masazhuar butësisht fytyrën dhe për të stimuluar sistemin limfatik ashtu që të ulni ënjtjen, për të lehtësuar tensionin në fytyrë dhe për të stimuluar lëvizjen e gjakut për të rritur shkëlqimin e lëkurës tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë