ALLURE NAIL DRILLING MACHINE | SHPUESE PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:IBL-H15

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shpuese për thonj. 100% brend i ri me cilësi të lartë!

Karakteristikat:

 • Dizajn me peshë të lehtë për veprim preciz dhe e mbartshme;
 • E përshtatshme për padikyr dhe manikyr;
 • E përkryer për përdorim profesional dhe për shtëpi;
 • E përshtatshme edhe për njerëz edhe për kafshë shtëpiake.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë