ALLURE ROOXY MAM #60 # 22 NATURAL HAIR SILIKON 60cm 100g | FLOKË NATYRALE ME SELIKON

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911254

Çmimi:
€84,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Flokë natyrale, me silikon, të drejta dhe me nuancë të bardhë.

Gjatësia e tyre është 60cm, ndërsa pesha është 1g.

Linja e krijuar në bashkëpunim me stilistët më të mirë botërorë, zgjedh vetëm më të mirën për klientët e tyre.

Linja e re me sistem të fijeve të trashësisë së njëjtë, nga lart-poshtë, karakterizohet nga cilësia e lartë e flokut.

Vetëm me këtë linjë, ju mund t'i zgjasni flokët, ose t’i plotësoni ato, me trashësi të njëjtë, nga rrënja deri te maja.

Janë të prodhuara 100% nga flokët e njeriut. Stilisti juaj i flokëve do t’i kapë ato me makinë për shkrirjen e keratinës/silikonit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë