ALLURE RING FOR LASHES (PINK) | ALLURE UNAZË PËR QERPIKË (PINK)

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:KOD0005912532

Çmimi:
€0,59 €0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Unazat për ngjitës përdoren për të mbajtur ngjitësin, heqësin ose primerin e qerpikëve.

E shkëlqyeshme për përdorim gjatë aplikimit të zgjatjes së qerpikëve.

Unazë ngjitësi funksional dhe i bukur në formën e një unaze diamanti.

Ngjyra: Rozë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë