ALLURE REMILNGTON HAIR STRAIGHTENER ER-2086/2085 | DREJTUESE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6985214720859

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me nivele të ndryshme të temperaturës. Shenjuesi tregon gatishmërinë e pajisjes. 

Pllaka të gjera për stilim më të shpejtë. Ngrohje e shpejtë 30 sekondëshe. Ndalje automatike pas 60 minutash.

Tension universal.
Mbajtëse rezistente ndaj nxehtësisë.
Kabllo rrotulluese.

 • RATED POWER AC
 • 110V-220V
 • 50/60Hz
 • 45W
 • 450 - 550 - 650 - 750 C

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë