ALLURE PROFESSIONAL ROOT 5 CURLING IRON DT-2025 12/25mm | FIGARO PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6967825620254

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Figaro ka majë të ftohtë i cili është bërë nga materiali me izolim të lartë të nxehtësisë.
Hekuri do të jetë gati për përdorim për brenda 5 minuta.
Ndani flokët në fije prej përafërsisht një inç (2.5cm) të trashë dhe dy inç (5cm) të gjerë.

Dimensionet: 5 x 8 x 27 cm
Pesha: 400g

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë