ALLURE PROFESIONAL MATTE EYESHADOW | HIJE PËR SY

UNI CosmeticsKodi:6924269766085

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Paletë përplot ngjyrëshe.

Ato përmbajnë disa hije intense, të cilat aplikohen lehtë, kjo paletë përfshin përzierje të toneve të mbyllta.

Janë shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë, të lëmuara dhe lehtë për tu aplikuar.

Përzierja e mateve të ngrohta dhe të ftohta me paletën neutrale të hijeve me shkëlqim, perfekte për çdo ditë apo natë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë