ALLURE PRO GEMEI HAIR CLIPPER GM-658 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952206582

Çmimi:
€13,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Makina ProGemei GM 658 është e dizajnuar për të ofruar një performancë precize, të shpejtë dhe të lëmuar në të gjitha llojet e flokëve.

Karakteristikat:

 • Brisk nga çeliku i pandryshkshëm me një performancë të lartë
 • Ekran për përqindjen e kapacitetit të baterisë
 • Bateri e brendshme me 2000mA
 • Koha e rimbushjes: 3-4 orë
 • Koha e punës: 4-5 orë
 • 4 krehër udhëzues
 • Shishe vaji
 • Brushë për pastrim
 • Adapter.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë